ZZZ_Letní školka 2016

Nemáte možnost být s vašimi dětmi přes prázdniny, ale rádi byste jim dopřáli příjemné prostředí, spoustu venkovních aktivit a nezapomenutelných zážitků? Nabízíme vám i letos možnost umístit vaše děti do naší Montessori letní školky, vybírat můžete z následujících termínů.

Koláže

Fotky označené hvězdičkou12

 

 

 

 

 

 

Termíny:

1. – 17.7. MŠ ZAVŘENA

18. – 22.7. Cesta za pokladem – Treasure Quest – týden s angličtinou (Michaela Ehrenbergerová, Petra Razimová)

Pojďte s námi pátrat po tajemném pokladu! Strávíme úžasné chvíle jako piráti či námořníci. Procestujeme souostroví Liparských ostrovů, prožijeme řadu dobrodružství, při kterých si budeme muset vzájemně pomáhat a najdeme každý den indicie a kousky mapy potřebné k objevení truhly s pokladem.

REGISTRACE ZDE

 

25. – 29.7. Malý lékař  (Markéta Němcová, Petra Poslední)

Zajímá vás, co všechno má pan doktor ve své ordinaci? Chcete si vyzkoušet jeho bílý plášť? Nebo si chcete opravdovým fonendoskopem poslechnout, jak vám ťuká srdíčko? V tomto týdnu k tomu budete mít příležitost. Naučíte se ošetřit odřené koleno, zlomenou končetinu, píchnutí včelou či vosou, poradíte si s kašlem i rýmou, bolením v krku, žaludeční nevolností, vyzkoušíte si operaci. Můžete si zkusit vyšetřit pacienta, změřit mu tlak a tep, napsat mu recept, dezinfikovat, lepit náplasti, píchnout injekci, odebrat krev, obvázat obvazem libovolnou část těla, zasádrovat (i vlastní) ruku či nohu a dokonce i operovat se skalpelem v ruce a chirurgickou rouškou na obličeji. Přijďte si k nám vyzkoušet, jaké to je být lékařem. Připravili jsme pro vás týden plný poučení i zábavy.

REGISTRACE ZDE

1. – 5.8. Řemeslná dílna (Daniela Horáková, Markéta Mikešová)

Věříme, že dětem ve školce patří do ruky nejen pastelka, ale i klacek nebo kus hedvábí. Svět kolem nás, to není jen obraz na papíře. Přijďte s námi prožít týden plný řemeslného tvoření! Společně si vyzkoušíme plstění z ovčí vlny, jednoduché tkaní a omotávání, barvení textilu přírodními materiály a mnoho dalšího. Těšíme se na vás se spoustou zajímavých nápadů v týdnu, kde se fantazii určitě meze klást nebudou.

REGISTRACE ZDE

 

8. – 12.8. Máte rádi vodu? (Gabriela Syrovátková, Martina Veselá)

Tak si ji s námi pojďte užít prostřednictvím vodních hrátek a pokusů. Ale nejen to, budeme si povídat i o tom kde všude se voda vyskytuje a jaké má místo v životě člověka. Při naší plavbě se „ponoříme“ do příběhů o vodě, namočíme štětce a osvěžíme se ne jednou mokrou písničkou. Na výlety se vydáme k meandrům Botiče a prozkoumáme vodní svět v sportovním areálu Gutovka.

REGISTRACE ZDE

15. – 19.8. Čím budu, až vyrostu?  (Daniela Horáková, Petra Poslední)

TÝDEN PRO MLADŠÍ DĚTI 2,5 – 5 LET

ZKRÁCENÁ PROVOZÍ DOBA 8.00 – 14.00

Už jste, děti, přemýšlely o tom, čím se chcete stát, až jednou nebudete chodit do školky ani do školy, ale budete dospělí? V tomto týdnu si s námi můžete vyzkoušet několik zajímavých povolání. Chtěli byste být malířem a postavit se s paletou v ruce k malířskému stojanu? Víte, co musí dobře umět strojvůdce a jak jeho práce souvisí s prací výpravčího a průvodčího? Nebo vás více než vlaky a nádraží zajímají zvířátka a možná byste chtěli být zvěrolékařem nebo ošetřovatelem v zoo? Anebo byste ze všeho nejraději trávili čas v kuchyni, pročítali recepty v kuchařských knihách a míchali voňavá těsta na koláče? To všechno vám v tomto týdnu splníme. Přijďte si s námi vyzkoušet, co vás vlastně baví ze všeho nejvíce…

REGISTRACE ZDE

 

Věk: 3 – 7 let (není-li uvedeno jinak)

Cena (konečná, vč. stravy):
750,- Kč / den
3000,- Kč / týden (sourozenecká sleva 10% pro druhé dítě, tj. první dítě platí 3.000,- Kč, druhé dítě platí 2.700,- Kč/ týden)

Při platbě 4 týdnů sleva na 4. týden 1.000,- Kč (tj. platíte 2.000,- Kč / týden). Při platbě 5 týdnů sleva na 5. týden 1.250,- Kč, tj. platíte pouze 1.750,- Kč/týden.

Vámi zvolenou slevu si můžete zaškrtnout při registraci.

SLEVY NELZE KOMBINOVAT! Lze uplatnit buď sourozeneckou slevu nebo slevu množstevní! Děkujeme za pochopení.

Cena zahrnuje:  celotýdenní program, pedagogický dozor, celodenní stravu a pitný režim, materiál, případné vstupy.

Letní provozní doba: Pondělí až pátek 8:00 – 16:30 hodin

Podrobný popis:
Každý týden nás čeká 5 dní plných zábavy, písniček, hraní a dojmů. Pokud to počasí dovolí, budeme se snažit trávit co nejvíce času v přírodě, v přilehlém lese, na zahradě školky, případně na výletě mimo Bohdalecký kopec. :-), Děti si z každého týdne odvezou spoustu zážitků, zajímavých informací a výtvorů. Dopřejte jim léto v Praze, na které budou ještě dlouho vzpomínat!

Program budeme přizpůsobovat aktuálnímu počasí a věkovému složení „táborníků“.

S sebou: přezůvky, náhradní oblečení, batoh, pití

Závazná rezervace:

Rezervace se stává závaznou po zaplacení NEVRATNÉ zálohy ve výši 1.500,- Kč do 14 dní od registrace, doplatek je nutné zaplatit nejpozději do konce dubna, tj. do 30.4. Záloha i doplatek se platí na základě automaticky vygenerované zálohy pod stejným VS ve výše uvedených termínech. Do zprávy pro příjemce uvádějte jméno dítěte a termín zvoleného týdne.

Storno poplatky: Záloha 1.500,- Kč je nevratná, v případě nenastoupení na zarezervovaný týden částka propadá. V případě zajištění náhradníka je vrácena celá částka.

Zrušíte-li účast svého dítěte více jak měsíc před nástupem – storno poplatek ve výši 50% z celkové částky, při zrušení účasti méně než měsíc před nástupem storno poplatky ve výši 70% z celkové částky.

Při dodání lékařského potvrzení storno poplatky ve výši 30%.

Pro bližší info pište na email info@montessori-skolka-praha.cz, případně volejte na 776 778 566 (Martina Veselá) nebo 777 576 550 (Michaela Ehrenbergerová).