ZZZ_Letní školka

Nemáte možnost být s vašimi dětmi přes prázdniny, ale rádi byste jim dopřáli příjemné prostředí, spoustu venkovních aktivit a nezapomenutelných zážitků? Nabízíme vám i letos možnost umístit vaše děti do naší Montessori letní školky, vybírat můžete z následujících termínů a témat. Všechny termíny jsou vhodné pro děti od 3 let zvyklé na školkový režim.

Leták naleznete zde.

Termíny:

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA! 14. – 18.7. Magická Praha (5 – 9 let) – Gabriela Syrovátková, Martina Veselá

Pojďme se toulat Prahou a objevme spolu příběhy zašlých časů. Přeneseme se do míst Staré Prahy, k Orloji, na Hradčany a ke Karlovu Mostu. Zastavíme se v Židovském městě a vyrobíme si Golema, na Vyšehradě si prožijeme známé pověsti. Pražský semering nás zaveze na Děvín, kde možná nalezneme i trilobity z dob prvohorních.

TERMÍN OBSAZEN! 21. – 25.7. Věda nás baví – Monika Buzgo, Klára Viktorová

Na týden se staneme malými vědci s velkou chutí objevovat a zkoumat svět kolem nás. Vyzkoušíme celou řadu pokusů z oblasti přírody, fyziky i chemie. Jak vzniká duha? Jak lze vidět vzduch? Jak funguje magnet? Jak vytvořit vlastní sopku? Jak se šíří zvuk? Společně s dětmi budeme hledat odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek.

TERMÍN OBSAZEN! 28.7. – 1.8. Léto všemi smysly (2,5 – 5 let) – Monika Buzgo, Petra Poslední

V tomto týdnu spolu s dětmi prostřednictvím všech svých smyslů prožijeme léto se vším, co k němu patří. Zakusíme tak letní atmosféru plnou rozmanitých chutí, různorodých vůní, pestrých barev a všemožných zvuků a melodií léta kolem nás… Celý týden budou provázet jak všemožné prožitkové letní aktivity, tak také různé výtvarné tvoření, hudební a pohybové vyjádření, spolu s častým pobytem venku, v letní přírodě.

1 VOLNÉ MÍSTO NA 2 DNY (ČTVRTEK A PÁTEK)!  4. – 8.8. Mezi nebem a zemí (s angličtinou) – Michaela Ehrenbergerová, Petra Razimová

Aneb 3,2,1 START, poletíme a nejen Vesmír objevíme. Na začátku týdne zůstaneme ještě nohama na zemi a prozkoumáme přírodu. Umí veverka plavat? Je velryba ryba nebo savec? Proč plazi plazí jazyk? A jen na naší Zemi nezůstaneme, vydáme se mnohem výš a dál! Existuje život i na jiné planetě? Která planeta se točí nejrychleji? Která má nejvyšší hory a která je nejstudenější? Celý týden bude nabitý zajímavostmi a angličtinou, děti se zábavnou formou dozví nejen odpovědi na tyto otázky, ale prožijí si i spoustu zážitků.

TERMÍN OBSAZEN!  11. – 15.8. Pravěk – Petra Poslední, Klára Viktorová

Přeneseme se časem do dob, kdy lidé žili  v jeskyních, vyráběli si první nástroje a šperky z kamenů a učili se rozdělávat oheň. Naše společné úlovky oslavíme tancem u ohně, zážitky zvěčníme jeskynní malbou.

POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA! 18. – 22.8. V korunách stromů – Monika Buzgo, Michaela Ehrenbergerová, Martina Veselá

Tento týden s dětmi nahlédneme do ptačí říše. Seznámíme se s ptáky různých druhů, barev i velikostí, nahlédneme na svět „z ptačí perspektivy“. Týden plný výtvarného tvoření, pohybových aktivit a (sebe)vyjádření, zkoumání a pozorování ptáků v prostorách školky i venku, ve volné přírodě…

Věk: 3 – 8 let (není-li uvedeno jinak)

Cena (konečná, vč. stravy):
750,- Kč / den
2.950,- Kč / týden (pro sourozence platí cena 2.700,- Kč / týden)

10.800,- Kč / 4 týdny (tj. 2.700,- Kč / týden)

Cena zahrnuje:  celotýdenní program, pedagogický dozor, celodenní stravu a pitný režim, materiál, případné vstupy.

Letní provozní doba: Pondělí až pátek 8:00 – 16:30 hodin

Podrobný popis:
Každý týden nás čeká 5 dní plných zábavy, písniček, hraní a dojmů. Pokud to počasí dovolí, budeme se snažit trávit co nejvíce času v přírodě, v přilehlém lese, na zahradě školky, případně na výletě mimo Bohdalecký kopec. :-), Děti si z každého týdne odvezou spoustu zážitků, zajímavých informací a výtvorů. Dopřejte jim léto v Praze, na které budou ještě dlouho vzpomínat!

Program budeme přizpůsobovat aktuálnímu počasí a věkovému složení „táborníků“.

S sebou: přezůvky, náhradní oblečení, batoh, pití

Závazná rezervace: Rezervace se stává závaznou po zaplacení zálohy ve výši 1.000,- Kč, doplatek je nutné zaplatit nejpozději 7 dní před začátkem tábora. Platba se provádí na účet 2000295629/2010, jako VS uveďte Vaše tel. číslo, do zprávy pro příjemce uvádějte jméno dítěte a termín zvoleného týdne.

Storno poplatky: Zrušíte-li účast svého dítěte méně než 14 dní před termínem – 100% zálohy.

Přihláška ke stažení ZDE

Pro bližší info pište na email info@montessori-skolka-praha.cz, případně volejte na 777 576 550 (Michaela Ehrenbergerová)

Aktuální jídelní lístek naleznete zde:

jidelni-listek-1808