ZZZ_Letní školka 2018

Nemáte možnost být s vašimi dětmi přes prázdniny, ale rádi byste jim dopřáli příjemné prostředí, spoustu venkovních aktivit a nezapomenutelných zážitků? Nabízíme vám i letos možnost umístit vaše děti do naší Montessori letní školky, vybírat můžete z následujících termínů.

Koláže

Fotky označené hvězdičkou12

 

 

 

 

 

 

Termíny:

2. – 8.7.2018 MŠ ZAVŘENA

9. – 13.7.2018  LA BELLA ITALIA (Gabriela Syrovátková, Martina Veselá)

Vydejte se s námi do slunné Itálie kolébky umění, hudby a architektury. Projedeme přes Dolomity
do Benátek, Pisy a hlavního města Řím. Vyhřejeme se na plážích u moře, zastavíme se na sopkách – z
Vesuvu zavzpomínáme na proslulé Pompeje, zasoptíme si s Etnou a naše putování zakončíme na Sicílii.
Cestou si připravíme a ochutnáme speciality z místní kuchyně, užijeme si italskou módu a rychlá auta.
Našim průvodcem se stane tradiční dřevěný panáček Pinocchio a možná se od něj naučíme i pár italských slovíček.

REGISTRACE ZDE >>


16. – 20.7.2018 Cesta kolem světa za 5 dní (Zuzana Marcelly, Dominika Jašová – Lentilky dětem)

Za 5 dní procestujeme celý svět. Podíváme se na všechny kontinenty světa, setkáme se s novými přáteli, kteří mluví cizím jazykem, poznáme nové kultury a hlavně získáme plno zážitků! Pokud chcete i vy procestovat celý svět, přidejte se k nám na cestu kolem světa! 🙂


23.7. – 26.7.2018 Taneční týden – RADOST Z POHYBU (Anna de Blasio, Šárka Vykydalová)

Pojďme se týden věnovat našim největším kamarádům, parťákům, kteří nás vždy podrží – našim tělíčkům. Pojďme společně zjistit, jaký pohyb jim dělá dobře a přináší jim radost a energii! Děti se během týdne naučí základní jógové pozice, budou hrát jógové a taneční hry, tančit a také relaxovat. Děti si zkusí, jaké to je být africkým šamanem či lesními vílami a skřítky, nacvičíme si taneční provedení pohádky a určitě se dostane i na trochu více klučičí tanec. Tancovat a cvičit budeme venku (pokud nám to počasí dovolí), ráno a odpoledne bude část vyhrazena jógovému protažení a základům meditace a relaxace pro děti.

REGISTRACE ZDE >>


30.7. – 3.8.2018 Pod olympijskými kruhy (Markéta Němcová, Petra Poslední)

Zažijte neopakovatelnou olympijskou atmosféru n vlstní! Pojeďte s námi do slunného Řecka zažehnout olympijskou pochodeň a pak s ní cestovat po souši, po vodě i ve vzduchu až na místo konání olympijských her. Postavte s námi olympijskou vesnici, vyrobte olympijskou vlajku, navrhněte a sami vyzkoušejte olympijské sportovní kolekce a připravte sportoviště pro různé olympijské disciplíny. Zahrajte si na sportovce z pěti kontinentů, zasoutěžte si v duchu fair play a rozdejte s námi zlaté, stříbrné a bronzové olympijské medaile.

REGISTRACE ZDE >>


6. – 10.8.2018 Vědecké léto – Věda nás baví – pro děti 6 – 12 let!! (Věda nás baví)

Provoz denně 7.30 – 16.00! V létě nás čeká nezapomenutelné dobrodružství, při kterém budeme objevovat a bádat. Pod lupu si letos dáme kapku vody a vše s ní související. Děti se v prvních dnech seznámí s vodou, její silou i stavbou molekul. Budeme určovat pH a sledovat pohyb vody v rostlinách. Poznáme vodní živočichy i rostliny, ukážeme si, jak funguje sonar, co je roztok a ředění. A na našich vědeckých exkurzích se dozvíme mnoho dalších zajímavostí. Pondělí – voda a rostliny Úterý – exkurze Středa – voda a věda Čtvrtek – exkurze Pátek – voda a člověk

Další informace

Jedná se o tábor určený pro děti z prvního stupně ZŠ, tj. cca 6 – 12 let! POZOR na rozdílnou provozní dobu – 7.30 – 16.00hod. Přihlášky a informace naleznete zde: http://www.vedanasbavi.cz/primestske-tabory Dotazy prosíme směřujte přímo na organizaci Věda nás baví. Děkujeme! MŠ JONÁŠ

REGISTRACE ZDE >>


13. – 17.8. 2018 Oblečme se, obujme se! (Daniela Horáková, Markéta Mikešová)

Pojďme se společně seznámit s příběhem, který nám odhalí, jak vzniká látka. Představíme si ji jako materiál, který lze využít mnoha způsoby. I z malých kousků látky mohou vzniknout pozoruhodné věci. Prozradíme jen, že budou velmi praktické. Dětem se do rukou dostanou nejen malé jehly, vyzkoušet si budou moct i práci u opravdového šicího stroje. Během našeho týdne poznáme, jaké to je být švadlenkami, možná i ševci. 😊

REGISTRACE ZDE >>


20. – 24.8. 2018 MOVE YOUR BODY, CALM YOUR MIND! – týden s angličtinou (Michaela Ehrenbergerová, Petra Razimová)

V našem letošním týdnu s angličtinou se můžete těšit na spoustu pohybu, radosti, jógy, skákání, relaxace, masáží a další mindfullness aktivity! Prostě si užijeme náš společný čas na maximum, stylem TADY A TEĎ.. Ale nebojte se, nebude to nějaké povalování a „klackování“ od ničeho k ničemu – máme v plánu vybít energii třeba v JUMP PARKU nebo si zacvičit jógu v lese (nebo na pláži?? :). Už se na vás opět těšíme! NAMASTE!

REGISTRACE ZDE >>


Níže uvedené podrobné informace NEPLATÍ pro týden Věda nás baví!

Pro bližší info o tomto týdnu prosíme kontaktujte lektory přímo – http://www.vedanasbavi.cz/primestske-tabory


PODROBNÉ INFORMACE

Cena (konečná, vč. stravy):
750,- Kč / den
3000,- Kč / týden (sourozenecká sleva 10% pro druhé dítě, tj. první dítě platí 3.000,- Kč, druhé dítě platí 2.700,- Kč/ týden)
Cena zahrnuje: celotýdenní program, pedagogický dozor, celodenní stravu a pitný režim, materiál, vstupy na akce.
Letní provozní doba: Pondělí až pátek 8:00 – 16:30 hodin

Podrobný popis:
Každý týden nás čeká 5 dní plných zábavy, písniček, hraní a dojmů. Pokud to počasí dovolí, budeme se snažit trávit co nejvíce času v přírodě, v přilehlém lese, na zahradě školky, případně na výletě mimo Bohdalecký kopec. :-), Děti si z každého týdne odvezou spoustu zážitků, zajímavých informací a výtvorů. Dopřejte jim léto v Praze, na které budou ještě dlouho vzpomínat!
Program budeme přizpůsobovat aktuálnímu počasí a věkovému složení „táborníků“.
S sebou: přezůvky, náhradní oblečení, batoh, pití

Závazná rezervace:
Rezervace se stává závaznou po zaplacení NEVRATNÉ zálohy ve výši 1.500,- Kč do 14 dní od registrace, doplatek je nutné zaplatit nejpozději do konce dubna, tj. do 30.4. Záloha i doplatek se platí na základě automaticky vygenerované zálohy pod stejným VS ve výše uvedených termínech. Do zprávy pro příjemce uvádějte jméno dítěte a termín zvoleného týdne.
Storno poplatky: Záloha 1.500,- Kč je nevratná, v případě nenastoupení na zarezervovaný týden částka propadá. V případě zajištění náhradníka je vrácena celá částka.
Zrušíte-li účast svého dítěte více jak měsíc před nástupem – storno poplatek ve výši 50% z celkové částky, při zrušení účasti méně než měsíc před nástupem storno poplatky ve výši 70% z celkové částky.
Při dodání lékařského potvrzení storno poplatky ve výši 30%.
Pro bližší info pište na email info@montessori-skolka-praha.cz, případně volejte na 777 909 218 (Markéta Mikešová) nebo 777 576 550 (Michaela Ehrenbergerová).